Usługi

Specjalizacje Multi-Med

Klinika oferuje kompleksowe, interdyscyplinarne leczenie stomatologiczne.
Posiadamy lekarzy z każdej dziedziny stomatologii, dzięki czemu każdą konsultacje i leczenie możesz odbyć na miejscu bez potrzeby odwiedzania innych gabinetów.

Stomatologia ogólna i dziecięca

Stomatologia ogólna zwana stomatologią zachowawczą zajmuje się przede wszystkim zapobieganiem chorobie próchnicowej zębów oraz skutecznym jej leczeniem.

Protetyka

Dział stomatologii, którego celem jest odtworzenie utraconych funkcji żucia spowodowanych utratą zębów lub ich masywnym uszkodzeniem wykorzystując uzupełnienie protetyczne. Wykonujemy prace protetyczne na implantach.

Periodontologia

Dział stomatologii zajmujący się badaniem, profilaktyką i leczeniem chorób tkanek stanowiących tzw. aparat wieszadłowy zębów. Najczęstszym ich schorzeniem jest zapalenie przyzębia (paradontoza), która może prowadzić nawet do utraty zębów. Leczenie prowadzą specjaliści od tkanek przyzębia.

Radiowizjografia i Pantomografia

To najnowocześniejsze techniki wykonywania cyfrowych zdjęć zębów. Użycie najnowocześniejszego sprzętu pozwala na zmniejszenie dawki promieniowania RTG o 90% w porównaniu ze zdjęciami z aparatu analogowego, dzięki czemu jest to metoda znacznie bezpieczniejsza dla pacjenta i lekarza.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

To jedna z wielu nowoczesnych metod, jakie w ostatnim czasie wykorzystywane są w leczeniu zębów. Dzięki swojej precyzji charakteryzuje się bezpieczeństwem i wysoką skutecznością. Wykorzystanie mikroskopu pomaga lekarzowi zlokalizować i prawidłowo opracować poszczególne kanały zęba.

Diabetologia

Dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem cukrzycy i jej powikłań. W naszej przychodni Pacjenci zostaną kompleksowo zdiagnozowani oraz otrzymają indywidualną, szczegółową poradę odnośnie dalszego leczenia tego schorzenia. Na wizytę zaprasza lek. med. Barbara Hycnar-Lewicka - specjalista diabetolog.

Urologia

Gałąź chirurgii zajmująca się budową, fizjologią i schorzeniami układu moczowo-płciowego u mężczyzn oraz układu moczowego u kobiet. Na wizytę zaprasza lek. med. Piotr Libera - konsultacje, porady i USG urologiczne.

Chirurgia stomatologiczna

To dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

Implantologia

Jest to idealne rozwiązanie dla osób z brakami uzębienia. Odbudowa protetyczna na implantach pozwala przywrócić prawidłową estetykę i naturalny uśmiech. Zabiegi są bezbolesne i w pełni pozwalają na intensywne gryzienie pokarmów.

Ortodoncja

Dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Leczenie przeprowadza się u pacjentów w każdym wieku z powodów profilaktycznych i estetycznych stosując niewidoczne aparaty INVISALIGN.

Tomografia komputerowa CBCT

Tomografia CBCT jest szybszą i bezpieczniejszą odmianą konwencjonalnej TK stworzoną dla stomatologii. Zastosowanie promieniowania w postaci wiązki stożkowej umożliwiło obrazowanie twarzoczaszki w trakcie tylko jednego obrotu źródła promieniowania.

Medycyna estetyczna

Botoks to toksyna botulinowa, która blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe i powoduje rozluźnienie mięśni i wygładzenie zmarszczek mimicznych natomiast wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, precyzyjnie umieszczane w skórze poprzez wstrzyknięcie, mogą uzupełnić ubytki i przywrócić jędrność.

USG

Wykonujemy USG: • tarczycy, węzłów chłonnych • ślinianek, dna jamy ustnej • policzków • sutków, piersi • jamy brzusznej, • układu moczowego, jąder • dołów podkolanowych • narządu ruchu, bioderek • doppler tętnic i żył. USG z opisem • Badanie przepływów • Profesjonalne usługi w konkurencyjnej cenie • Najnowszej generacji sprzęt USG

Pełna gama zabiegów stomatologii estetycznej

Wymiana nieestetycznych, przebarwionych i niekompletnych wypełnień w zębach, likwidacja diastem (przerw między poszczególnymi zębami), wyrównanie linii brzegowych (siecznych) zębów oraz zakładanie licówek, koron lub mostów porcelanowych. Na wstępie profesjonalnie oczyszczamy zęby skalerem, pastami, piaskarką aby sprawić by uśmiechali się Państwo chętnie i bez kompleksów. Wybielanie zębów przeprowadzamy przy użyciu lampy BEYOND - szybka, jednowizytowa metoda rozjaśnienia zębów nawet o kilka tonów.